Njoftime

  cianid kaliumi i pastër për shitje

  cianid kaliumi i pastër për shitje

  Controlla con il venditore

  Ne prodhimin dhe shpërndarjen e cianidit të kaliumit i cili është një cianid kaliumi i pangjyrë kristali është...

  Kukës, Kukës

  cianid kaliumi i pastër për shitje

  cianid kaliumi i pastër për shitje

  70.00 Euro €

  Ne prodhimin dhe shpërndarjen e cianidit të kaliumit i cili është një cianid kaliumi i pangjyrë kristali është...

  Përmet, Gjirokastër

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER VLORE

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER VLORE

  56.38 Euro €

  Shitet apartament me cmim okazion ne qender te qytetit te vlores me siperfaqe totale 102.5 m2.Apartamenti esht...

  Vlorë, Vlorë

  Shitet Ap 2+1+2(tualete), Komuna e Parisit

  Shitet Ap 2+1+2(tualete), Komuna e Parisit

  88000.00 Euro €

  Shitet Ap 2+1, te nenkalimi i autostrades se re, te kopshti Botanik, afer servisit te Neptunit. I ndertuar ne ...

  Tiranë, Tiranë

  Kontabilist senior

  Kontabilist senior

  Controlla con il venditore

  Per klientin tonë, kompani konsulence Kontabel & Ligjore ne Tirane, kompani me rreth 15 veta staf profesio...

  Tiranë, Tiranë

  Contabile/ Data entry

  Contabile/ Data entry

  Controlla con il venditore

  Ruolo: Contabile Settore: Contabilità Esperienza richiesta: da 6 mesi a 2 anni Preferibile conoscenza:Programm...

  Tiranë, Tiranë

  Kerkojme Shitese Ne Dyqan Tobacco Shop(Cigare-Aksesore)

  Kerkojme Shitese Ne Dyqan Tobacco Shop(Cigare-Aksesore)

  15.00 Lek

  Kerkojme Shitese Ne Dyqan Tobacco Shop(Cigare-Aksesore) Adresa:Ne Fund Te Rruges”Jordan Misja” Sapo Zbret Nga ...

  Tiranë, Tiranë

  Kerkojme Te Punesojme Lavazhier Me Experience

  Kerkojme Te Punesojme Lavazhier Me Experience

  1000000.00 Lek

  Kerkojme Te Punesojme Lavazhier Me Experience Rruga : Ne Fund Te Rruges :Jordan Misja: Sapo Zbret Nga Stacioni...

  Tiranë, Tiranë

  Perkthyes - Interpreter

  Perkthyes - Interpreter

  E lire

  ALS Albanian Language Service shoqeri e specializuar ne sherbime perkthimi kerkon perkthyes ne gjuhet: 1-Angli...

  Tiranë, Tiranë

  Shofer Taxi

  Shofer Taxi

  45000.00 Lek

  Kompania me e re ne treg e taxive "DO TAXI" shpk kerkon te punesoje shofer taxie. Kandidatet duhet te jene te ...

  Tiranë, Tiranë

  bashkepunojne me profesioniste

  bashkepunojne me profesioniste

  10.00 Euro €

  Keni nevoje per mbeshtetje por nuk keni askend. Kredia ka nevoje por askush nuk ju beson. Ne ofrojme sherbime ...

  Durrës, Durrës

  car

  car

  20000.00 Euro €

  For sale 2016 Range Rover Autobiography, No accident record and there is no mechanical or engine fault. Exteri...

  Berat, Berat

  Shitet apartament 2+1 tek 'Rruga e Kosovareve'

  Shitet apartament 2+1 tek 'Rruga e Kosovareve'

  154000.00 Euro €

  Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe totale prej 103 m2 tek Rr 'Margarita Tutulani ', prane Rruges se Kosova...

  Tiranë, Tiranë

  Jepet me qera duplex ne 'Rrugen Mine Peza'

  Jepet me qera duplex ne 'Rrugen Mine Peza'

  500.00 Euro €

  Jepet me qera duplex me siperfaqe totale 110m2 ne 'Rrugen Mine Peza. Duplexi eshte i organizuar ne nje sallon,...

  Tiranë, Tiranë

  Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen 'Margarita Tutulani'

  Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen 'Margarita Tutulani'

  500.00 Euro €

  Jepet apartament me qera 2+1 në rrugën 'Margarita Tutulani' Apartamenti është I organizuar në një sallon ndenj...

  Tiranë, Tiranë

  Jepet me qera ambient komecial per zyra prane Rruges se Elbasanit

  Jepet me qera ambient komecial per zyra prane Rruges se Elbasanit

  1500.00 Euro €

  Jepet me qera ambient per zyra me siperfaqe 150m2, prane Rruges se Elbasanit, i ndare ne gjashte ambiente pune...

  Tiranë, Tiranë

  Jepet me qera apartament 2+1 tek 'Rruga e Kosovareve'

  Jepet me qera apartament 2+1 tek 'Rruga e Kosovareve'

  350.00 Euro €

  Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 80m2 tek 'Rruga e Kosovareve'. Apartamenti eshte i organizuar ne nje...

  Tiranë, Tiranë

  Jepet me qera papafingo 2+1 prane 'Komunes se Parisit'

  Jepet me qera papafingo 2+1 prane 'Komunes se Parisit'

  500.00 Euro €

  Jepet me qera papafingo 2+1 me siperfaqe totale 204m2 prane 'Komunes se Parisit'. Apartamenti eshte i organizu...

  Tiranë, Tiranë

  Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok

  Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok

  900.00 Euro €

  Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 180m2 ne zonen e ish Bllokut. Apartamenti eshte i organzuar nga nje ...

  Tiranë, Tiranë

  Jepet me qera apartament 2+1 tek 'Sheshi Wilson'

  Jepet me qera apartament 2+1 tek 'Sheshi Wilson'

  600.00 Euro €

  Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe totale 110 m2 ne zonen e ish Bllokut, tek 'Sheshi Wilson' . Apartame...

  Tiranë, Tiranë

  Prosperus Real Estate kerkon konsulente imobiliare

  Prosperus Real Estate kerkon konsulente imobiliare

  Controlla con il venditore

  Prosperus Real Estate, me vendndodhje shumë strategjike, në adresën: Rruga “Skënder Luarasi” (kryqëzimi i Rrug...

  Tiranë, Tiranë

  Jepet me qera

  Jepet me qera

  20.00 Euro €

  Jepen me qera 4 apartamente 150m large nga plazhi .Apartamentet organizohen te gjithe 1+1dhe ballkone . Aparta...

  Durrës, Durrës

  ICON kerkon TEAM LEADER

  ICON kerkon TEAM LEADER

  700.00 Euro €

  CON kerkon te punesoje 2 TEAM LEADER ,per fushatat VODAFONE dhe FASTWEB ! I vendosur ne rrugen e njohur te Mys...

  Tiranë, Tiranë

  Ofertë kredie falas.

  Ofertë kredie falas.

  10.00 Euro €

  Unë jam në gjendje t'ju bëj oferta falas për hua, ju lutem më kontaktoni për të ditur më shumë. E-Mail: angela...

  Klinë, Pejë

  Shitet okazion

  Shitet okazion

  4.00 Euro €

  Reanult megane. Ne gjendje te shkelqyer dhe shume ekonomike. Shitet per arsye emigrimi

  Tiranë, Tiranë