Jepet me qera ambient komecial per zyra prane Rruges se Elbasanit

Jepet me qera ambient per zyra me siperfaqe 150m2, prane Rruges se Elbasanit, i ndare ne gjashte ambiente pune,ambient ngrenieje dhe nje tualet. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri prane rruges kryesore. Eshte i investuar, dhe i pershtatur per zyra te ndryshme. Per me shume inform...

1500.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Zyra e biznese  

  13/02/2020   

Jepet me qera ambient per zyra me siperfaqe 150m2, prane Rruges se Elbasanit, i ndare ne gjashte ambiente pune,ambient ngrenieje dhe nje tualet. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri prane rruges kryesore. Eshte i investuar, dhe i pershtatur per zyra te ndryshme. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera