Shtëpi pushimi e kabina plazhi

Njoftime

  Blini tableta cianide, pluhur dhe lëng në internet pa recetë.

  Blini tableta cianide, pluhur dhe lëng në internet pa recetë.

  120.00 Euro €

  EMAIL: chemicalcity9@gmail.com Prodhuesit dhe furnizuesit e besueshëm të cianidit të kaliumit, Ne shesim 99.8%...

  Kurbin, Lezhë

  Apartamente pushimi ne Lukove

  Apartamente pushimi ne Lukove

  5000.00 Lek

  Ofrojme apartamente pushimi ne Lukove, Sarande, Shqiperi. Te organizuara ne dy dhoma gjumi dhe guzhine soxhorn...

  Sarandë, Vlorë

  Dhoma plazhi

  Dhoma plazhi

  11.00 Euro €

  Jap me qera ne plazh te golemit garzionere 18 m2 te pajisura te gjitha me banjo brenda ne dhome guzhine brenda...

  Durrës, Durrës

  Jap me qera

  Jap me qera

  13.00 Euro €

  Jap me qera apartament ne plazh te golemit ai organizohet 1+1dhe ballkon 33 m2 dhe guzhine gatimi i mobiluar 1...

  Durrës, Durrës

  Shtëpi pushimi për shitje në Velipojë

  Shtëpi pushimi për shitje në Velipojë

  Controlla con il venditore

  Sun Real Estate ofron për shitje truall me sipërfaqe 300 m² nga ku 115 m² është ndërtim e ndarë në dy hyrje. P...

  Shkodër, Shkodër

  Hotel për shitje në Velipojë

  Hotel për shitje në Velipojë

  Controlla con il venditore

  Sun Real Estate ofron për shitje një hotel të ndodhur në rrugën nr. 5, Velipojë. Prona ka sipërfaqe totale pre...

  Shkodër, Shkodër

  OKAZION: Hotel për shitje në Velipojë.

  OKAZION: Hotel për shitje në Velipojë.

  160000.00 Euro €

  Sun Real Estate ofron për shitje me çmim okazion një hotel 3-katësh në Velipojë, të ndodhur në rrugën nr.10, p...

  Shkodër, Shkodër

 • 1