Shitet apartament 2+1 tek 'Rruga e Kosovareve'

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe totale prej 103 m2 tek Rr 'Margarita Tutulani ', prane Rruges se Kosovareve. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi,dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar ne nje nga zonat me te kerkuar...

154000.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  13/02/2020   

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe totale prej 103 m2 tek Rr 'Margarita Tutulani ', prane Rruges se Kosovareve. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi,dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje