Jepet me qera papafingo 2+1 prane 'Komunes se Parisit'

Jepet me qera papafingo 2+1 me siperfaqe totale 204m2 prane 'Komunes se Parisit'. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe 3 ballkone, nder to edhe nje verande. Eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, ndodhet ne katin e 10 te nje nderti...

500.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  13/02/2020   

Jepet me qera papafingo 2+1 me siperfaqe totale 204m2 prane 'Komunes se Parisit'. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe 3 ballkone, nder to edhe nje verande. Eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, ndodhet ne katin e 10 te nje ndertimi te ri me punime cilesore, prane te gjitha faciliteteve per nje jete komode. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni |+355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera