Jepet me qera duplex ne 'Rrugen Mine Peza'

Jepet me qera duplex me siperfaqe totale 110m2 ne 'Rrugen Mine Peza. Duplexi eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet. Eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Per me shume informacion ose pe...

500.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  13/02/2020   

Jepet me qera duplex me siperfaqe totale 110m2 ne 'Rrugen Mine Peza. Duplexi eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet. Eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera