Jepet me qera apartament 3+1 ne 'Komune te Parisit'

Jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe totale 144m2 ne rrugen 'Skender Luarasi', ne 'Komune te Parisit'. Eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi te ri, ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Per ...

600.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  09/10/2019   

Jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe totale 144m2 ne rrugen 'Skender Luarasi', ne 'Komune te Parisit'. Eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi te ri, ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Per me shume informacion mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera