Jepet me qera apartament 2+1+2 tek 'Pazari i Ri'.

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 102m2 tek 'Pazari i Ri'. Eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i arreduar shume mire dhe i pabanuar me pare. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri, ne nje nga zonat me te fre...

500.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  09/10/2019   

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 102m2 tek 'Pazari i Ri'. Eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i arreduar shume mire dhe i pabanuar me pare. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri, ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera