Jepet me qera apartament 2+1 tek 'Rruga e Kosovareve'

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 80m2 tek 'Rruga e Kosovareve'. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Eshte totalisht i mobiluar. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri ne rruge kryesore, ne nje nga zonat me te kerkuara...

350.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  13/02/2020   

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 80m2 tek 'Rruga e Kosovareve'. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Eshte totalisht i mobiluar. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri ne rruge kryesore, ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Per me shume informacion, ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera