Jepet me qera apartament 2+1 prane rruges 'Myslym Shyri'

Jepet me qera apartament 2+1 prane Myslym Shyrit. Eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 127m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, te mireadministruar, ne nje nga zonat me te kerkuara te Tir...

550.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  09/10/2019   

Jepet me qera apartament 2+1 prane Myslym Shyrit. Eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 127m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, te mireadministruar, ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Per me shume informacion mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera