Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen 'Margarita Tutulani'

Jepet apartament me qera 2+1 në rrugën 'Margarita Tutulani' Apartamenti është I organizuar në një sallon ndenje, një ambient gatimi më vete, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe 100 m2, është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Ndodhet në një pallati të ri të pajisur m...

500.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  13/02/2020   

Jepet apartament me qera 2+1 në rrugën 'Margarita Tutulani' Apartamenti është I organizuar në një sallon ndenje, një ambient gatimi më vete, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe 100 m2, është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Ndodhet në një pallati të ri të pajisur me ashensor. Per me shume informacion, ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera