Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 180m2 ne zonen e ish Bllokut. Apartamenti eshte i organzuar nga nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me cdo gje te nevojshme per nje jetese komode. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri, ...

900.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  13/02/2020   

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 180m2 ne zonen e ish Bllokut. Apartamenti eshte i organzuar nga nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me cdo gje te nevojshme per nje jetese komode. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri, ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera