Tiranë

Njoftime

  Japim Makina Me Qera Duke Filluar Nga 14 € Dita

  Japim Makina Me Qera Duke Filluar Nga 14 € Dita

  14.00 Euro €

  Japim Makina Me Qera Duke Filluar Nga 14 € Dita Adresa:Rruga”Jordan Misja” Instagram:select_rental_car Facbook...

  Tiranë, Tiranë

  Jepet Me Qera Garsoniere totalish e mobiluar

  Jepet Me Qera Garsoniere totalish e mobiluar

  14000.00 Lek

  Jepet Me Qera Garsoniere totalish e mobiluar,siperfaqja rreth 40 m2 pershtatshme per 2 persona Adresa:Ne Fund ...

  Tiranë, Tiranë

  Jepet Me Qera Apartament 1+1 Totalisht E Mobiluar

  Jepet Me Qera Apartament 1+1 Totalisht E Mobiluar

  17000.00 Lek

  Jepet Me Qera Apartament 1+1 Totalisht E Mobiluar me siperfaqe rreth 70 m2 (Shtepi Private kati 1) Adresa:Ne F...

  Tiranë, Tiranë

  Bar-Polis Kerkon Te Punesoje Kamariere

  Bar-Polis Kerkon Te Punesoje Kamariere

  25000.00 Lek

  Bar-Polis Kerkon Te Punesoje Kamarier/kamariere-Banakier/banakiere.Qe ti kryeje te dyja pozicionet. Adresa:Ne ...

  Tiranë, Tiranë

  shërbimet financiare

  shërbimet financiare

  5000000.00 Euro €

  Merrni ndihmë për të gjitha problemet tuaja financiare. të merrni kontakt me zgjidhjet e sindikatave për të fi...

  Tiranë, Tiranë

  Apartament me qera 2+1,73 m2

  Apartament me qera 2+1,73 m2

  300.00 Euro €

  Jepet me qera apartament 2+1 ,73 m2 i kompletuar ,ne Hyrje te Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne katin e shtat...

  Tiranë, Tiranë

  Infermiere /Fizioterapiste/ Hostess/ Kamariere/ Barman/ Housekeeper/ Punetore Ndertimi

  Infermiere /Fizioterapiste/ Hostess/ Kamariere/ Barman/ Housekeeper/ Punetore Ndertimi

  Controlla con il venditore

  Optimize Consulting Services eshte duke rekrutuar Infermiere /Fizioterapiste/  Hostess/ Kamariere/ Barman/ Hou...

  Tiranë, Tiranë

  Tirane, ZZ Group kerkon te punesoje operatore part time dhe full time ne gjuhen Gjermane

  Tirane, ZZ Group kerkon te punesoje operatore part time dhe full time ne gjuhen Gjermane

  Controlla con il venditore

  ZZ Group kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Gjermane Mundesi page ne baze te standarteve europiane dhe nje...

  Tiranë, Tiranë

  Tirane, ofroj vend pune Operatore telemarketingu part time dhe full time në gjuhën Italiane

  Tirane, ofroj vend pune Operatore telemarketingu part time dhe full time në gjuhën Italiane

  Controlla con il venditore

  ZZ GROUP kërkon të punësojë operatorë telemarketingu në gjuhën Italiane Ofrojme: – Paga te kenaqshme dhe konku...

  Tiranë, Tiranë

  Ambjent per zyra me qera ne Blok

  Ambjent per zyra me qera ne Blok

  500.00 Euro €

  Apartamenti me siperfaqe 101 m2 eshte ne katin e pare te nje pallati ne rrugen Brigada VIII. Fasada eshte mbi ...

  Tiranë, Tiranë

  SUNNY REAL ESTATE

  SUNNY REAL ESTATE

  10.00 Lek

  Sunny Real Estate, zyra në rrugën Siri Kodra në Tiranë, kërkon të punësojë konsulent imobiliar. Nëse jeni ener...

  Tiranë, Tiranë

  kerkojme puntore (M)

  kerkojme puntore (M)

  35.00 Lek

  Kerkojme te punsojm puntore (M) mosha 30-35vjec ne fabriken e prodhimit te paneleve sandwich,instruktimi behet...

  Tiranë, Tiranë

  Gjiro/fast food

  Gjiro/fast food

  700.00 Euro €

  Special souvlaki kerkon staf si me poshte 1-Specialist/e Mishi -Gjiro 2-Puntor/e FastFood Pagesa super e kenaq...

  Tiranë, Tiranë

  Chicco Easy Meal

  Chicco Easy Meal

  11.00 Lek

  Shitet pajisje per perpunimin e ushqimit te femijeve te vegjel. Ne paketim origjinal me te gjitha pjeset e rej...

  Tiranë, Tiranë

  Okazion , Shes magazine 7 minuta nga sheshi Skenderbej

  Okazion , Shes magazine 7 minuta nga sheshi Skenderbej

  250000.00 Euro €

  Shes magazine 430 m2 , me ambjente zurash ne katin e pare,me nje oborr 600 m2 e rrethuar me mure te larte .Mag...

  Tiranë, Tiranë

  Opening Retention Anglisht

  Opening Retention Anglisht

  Controlla con il venditore

  OPENING/RETENTION ANGLISHT Jeni lodhur nga bonuset e paperfillshme? Kerkoni nje pune ku te fitoni parate qe gj...

  Tiranë, Tiranë

  Aperture Retention Italisht

  Aperture Retention Italisht

  Controlla con il venditore

  APERTURE/RETENTION ITALISHT Jeni lodhur nga bonuset e paperfillshme? Kerkoni nje pune ku te fitoni parate qe g...

  Tiranë, Tiranë

  Office Sharing , Freelance

  Office Sharing , Freelance

  150.00 Euro €

  Office Sharing , Freelance Ofrojmë hapsira për co-working e office sharing në një prej ndërtesave më interesan...

  Tiranë, Tiranë

  Kërkoj Banakiere

  Kërkoj Banakiere

  300.00 Lek

  Kërkojm banakiere me eksperiec pune ne kafeterje, Paga e kenaqshme, Ambient familjare Kontakt:0685440973

  Tiranë, Tiranë

  Shes Apartament

  Shes Apartament

  55000.00 Euro €

  Apartamenti ndodhet , ne kompleksin Cabej perballe is Misto Mame, Apartamenti eshte 80 m2 , 2+1, kati 8, Pozic...

  Tiranë, Tiranë

  Agjente Retention/Opening Spanjisht

  Agjente Retention/Opening Spanjisht

  Controlla con il venditore

  Kerkohen Agjente Retention dhe Opening te gjuhes spanjolle. Ofrojme paga baze te kenaqshme/bonuse ditore; javo...

  Tiranë, Tiranë

  Shitet Shtepi Private ne Kamez

  Shitet Shtepi Private ne Kamez

  60000.00 Euro €

  Shitet shtepi private nje kateshe me mundesi per kate shtese me hipoteke 102 M2. Shtepia shitet e mobiluar ne ...

  Tiranë, Tiranë

  Shes magazine

  Shes magazine

  250000.00 Euro €

  Shes magazine 430 m2 , me ambjente zurash ne katin e pare,me nje oborr 600 m2 e rrethuar me mure te larte .Mag...

  Tiranë, Tiranë

  Kamarier

  Kamarier

  17000.00 Lek

  Kerkohet kamarier, turni i pare, ora 7 me 15. Paga 17 000 leke. Adresa: Yzberish tek pallatet e reja. Cel: 068...

  Tiranë, Tiranë

  Shtepi me qera

  Shtepi me qera

  20000.00 Lek

  Prane spitalit Gjerman. 1+1 e mobiluar. Cel:0694586085

  Tiranë, Tiranë