të ndryshme

Njoftime

  shitet shtepia durres

  shitet shtepia durres

  49000.00 Euro €

  shes shtepi ne durres e completuar me te gjitha 90 m2 shtepi dhe 410 m2 tok

  Durrës, Durrës

  Ore mekanike chronograph Tourbillon 5ATM

  Ore mekanike chronograph Tourbillon 5ATM

  80.00 Lek

  Telefono 069 24 83 849 TRANSPORT FALAS brenda 2-3dite nga data postimit Cmimi okazion 85mij te vjetra INFO lin...

  Durrës, Durrës

  Dhuroj qenusha pitbull mix

  Dhuroj qenusha pitbull mix

  E lire

  Dhuroj kelysh pitbull mix 1.5 muajsh vetem per te apasionuarit pas kafsheve.. Kelyshet jan te shendetshem e pl...

  Tiranë, Tiranë

  excellent potassium cyanide for sale

  excellent potassium cyanide for sale

  Controlla con il venditore

  We manufacture and distribute best quality of Potassium Cyanide which is a colorless crystalline compound. Our...

  Kastriot, Prishtinë

  SHITET SALDATRICE ME HARK TE MBULUAR

  SHITET SALDATRICE ME HARK TE MBULUAR

  32.00 Euro €

  SHITET SALDATRICE ME HARK TE MBULUAR PER PRODHIMIN E CISTERNAVE TE GAZIT ETJER SALDATRICE ME KOLLONE TE ROBOTI...

  Durrës, Durrës

  Qen pekinez

  Qen pekinez

  15000.00 Lek

  Qen pekinez

  Lushnjë, Fier

  Shiten rreth 18 ton molle ne Miras te Korces

  Shiten rreth 18 ton molle ne Miras te Korces

  Controlla con il venditore

  Mollet jane prodhuar ne fshatin Miras, rrethi i Devollit. I gjithe prodhimi eshte ruajtur ne dhome frigoriferi...

  Devoll, Korçë

  Ftese per oferte per blerje benzine.

  Ftese per oferte per blerje benzine.

  Controlla con il venditore

  Ftese per oferte per blerje benzine. Dokumentacionet duhet të dorëzohen brenda dates 4 Mars 2019 në adresen e ...

  Tiranë, Tiranë

  Medikamente per in-vitro

  Medikamente per in-vitro

  600.00 Euro €

  Pershendetje Shesim medikamente per nje in-vitro te plote me 3600 IU te blera ne greqi vlera te te cilave esht...

  Tiranë, Tiranë

  SHITEN PAISJE FASTFOOD

  SHITEN PAISJE FASTFOOD

  200.00 Lek

  Gjendja: e mire, Shiten per arsye restaurimi duke filluar nga paisjet e fastfoodit dhe kreperis tavolina , kol...

  Berat, Berat

  New/Used Outboard Motor engine,Trailers,Minn Kota,Humminbird,Garmin

  New/Used Outboard Motor engine,Trailers,Minn Kota,Humminbird,Garmin

  1000.00 Euro €

  Yamaha vmax SHO 250HP Outboard Motor $4,000 usd Yamaha VMAX SHO VF 200 HP 4 Stroke Outboard Motor $3,400 usd Y...

  Kurbin, Lezhë

 • 1