OFROHET VEND PUNE BANAKIERE

Bar-Restorant Ferra and Co me vendndodhje ne Shkozet - Durres , kerkon te punesoje nje Banakiere Femer me kriteret e meposhtme : -Mosha 35-45 vjec -Me experience pune -Vendbanimi Durres -Te jete e komunikueshme dhe bashkepuntore Personat e interesuar jane te lutur te kontaktojne ne numrin e cel : 06...

Controlla con il venditore

  Durrës, Durrës, Shqiperi  

  Oferta pune  

  19/07/2018   

Bar-Restorant Ferra and Co me vendndodhje ne Shkozet - Durres , kerkon te punesoje nje Banakiere Femer me kriteret e meposhtme :

-Mosha 35-45 vjec
-Me experience pune
-Vendbanimi Durres
-Te jete e komunikueshme dhe bashkepuntore

Personat e interesuar jane te lutur te kontaktojne ne numrin e cel :

0682046556

Ju mirepresim !

Cel. : 0682046556