Punë e shërbime

Njoftime

  Bar-Polis Kerkon Te Punesoje Kamariere

  Bar-Polis Kerkon Te Punesoje Kamariere

  30000.00 Lek

  Bar-Polis Kerkon Te Punesoje Kamariere-Banakiere (Femer).Qe ti kryeje te dyja pozicionet. Adresa:Ne Fund Te Rr...

  Tiranë, Tiranë

  Kerkojme Te Punesojme Lavazhier

  Kerkojme Te Punesojme Lavazhier

  10000.00 Lek

  Kerkojme Te Punesojme Lavazhier Me Experience Rruga : Ne Fund Te Rruges :Jordan Misja: Sapo Zbret Nga Stacioni...

  Tiranë, Tiranë

  Oferta speciale e kredisë

  Oferta speciale e kredisë

  5000000.00 Euro €

  Aplikoni tani për një biznes të shpejtë, personal, për banim, kredi për makinë dhe për të marrë vendime të men...

  Prishtinë, Prishtinë

  shërbimet financiare

  shërbimet financiare

  5000000.00 Euro €

  Merrni ndihmë për të gjitha problemet tuaja financiare. të merrni kontakt me zgjidhjet e sindikatave për të fi...

  Tiranë, Tiranë

  Infermiere /Fizioterapiste/ Hostess/ Kamariere/ Barman/ Housekeeper/ Punetore Ndertimi

  Infermiere /Fizioterapiste/ Hostess/ Kamariere/ Barman/ Housekeeper/ Punetore Ndertimi

  Controlla con il venditore

  Optimize Consulting Services eshte duke rekrutuar Infermiere /Fizioterapiste/  Hostess/ Kamariere/ Barman/ Hou...

  Tiranë, Tiranë

  Tirane, ZZ Group kerkon te punesoje operatore part time dhe full time ne gjuhen Gjermane

  Tirane, ZZ Group kerkon te punesoje operatore part time dhe full time ne gjuhen Gjermane

  Controlla con il venditore

  ZZ Group kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Gjermane Mundesi page ne baze te standarteve europiane dhe nje...

  Tiranë, Tiranë

  Tirane, ofroj vend pune Operatore telemarketingu part time dhe full time në gjuhën Italiane

  Tirane, ofroj vend pune Operatore telemarketingu part time dhe full time në gjuhën Italiane

  Controlla con il venditore

  ZZ GROUP kërkon të punësojë operatorë telemarketingu në gjuhën Italiane Ofrojme: – Paga te kenaqshme dhe konku...

  Tiranë, Tiranë

  SUNNY REAL ESTATE

  SUNNY REAL ESTATE

  10.00 Lek

  Sunny Real Estate, zyra në rrugën Siri Kodra në Tiranë, kërkon të punësojë konsulent imobiliar. Nëse jeni ener...

  Tiranë, Tiranë

  kerkojme puntore (M)

  kerkojme puntore (M)

  35.00 Lek

  Kerkojme te punsojm puntore (M) mosha 30-35vjec ne fabriken e prodhimit te paneleve sandwich,instruktimi behet...

  Tiranë, Tiranë

  Gjiro/fast food

  Gjiro/fast food

  700.00 Euro €

  Special souvlaki kerkon staf si me poshte 1-Specialist/e Mishi -Gjiro 2-Puntor/e FastFood Pagesa super e kenaq...

  Tiranë, Tiranë

  Opening Retention Anglisht

  Opening Retention Anglisht

  Controlla con il venditore

  OPENING/RETENTION ANGLISHT Jeni lodhur nga bonuset e paperfillshme? Kerkoni nje pune ku te fitoni parate qe gj...

  Tiranë, Tiranë

  Aperture Retention Italisht

  Aperture Retention Italisht

  Controlla con il venditore

  APERTURE/RETENTION ITALISHT Jeni lodhur nga bonuset e paperfillshme? Kerkoni nje pune ku te fitoni parate qe g...

  Tiranë, Tiranë

  Kërkoj Banakiere

  Kërkoj Banakiere

  300.00 Lek

  Kërkojm banakiere me eksperiec pune ne kafeterje, Paga e kenaqshme, Ambient familjare Kontakt:0685440973

  Tiranë, Tiranë

  Agjente Retention/Opening Spanjisht

  Agjente Retention/Opening Spanjisht

  Controlla con il venditore

  Kerkohen Agjente Retention dhe Opening te gjuhes spanjolle. Ofrojme paga baze te kenaqshme/bonuse ditore; javo...

  Tiranë, Tiranë

  Kamarier..pjekes...pastruse

  Kamarier..pjekes...pastruse

  E lire

  Kerkoj staf per hotel restorant

  Vlorë, Vlorë

  Kamarier

  Kamarier

  17000.00 Lek

  Kerkohet kamarier, turni i pare, ora 7 me 15. Paga 17 000 leke. Adresa: Yzberish tek pallatet e reja. Cel: 068...

  Tiranë, Tiranë

  BSD Marketing

  BSD Marketing

  Controlla con il venditore

  BSD MARKETING kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Spanjolle. Kandidatet duhet te kene njohuri te gjuhes ne ...

  Tiranë, Tiranë

  operatore italisht

  operatore italisht

  30.00 Lek

  Kerkojme operatore ne gjuhen italiane, me apo pa eksperience pune per fushaten Wind Tre! Paga 230-300 l/h + bo...

  Tiranë, Tiranë

  Ofrohet vend pune Fizioterapiste

  Ofrohet vend pune Fizioterapiste

  300.00 Lek

  Elite Medspa & Wellness ofron vende te lira pune : 2 fizioterapiste me eksperience. Page e kenaqshme, ambj...

  Tiranë, Tiranë

  Agjente Aperture Italisht

  Agjente Aperture Italisht

  Controlla con il venditore

  Kerkohen Agjente Aperture te Gjuhes italiane! Ofrohen: Paga konkurruese ne treg Mjedis bashkepunues dhe miqeso...

  Tiranë, Tiranë

  Shiten Patenta B te Rregullta

  Shiten Patenta B te Rregullta

  700.00 Euro €

  Shes Patenta B te Rregullta pa kurs pa provim. Vetem ne dor me 700 €. Dergoni vetem SMS dhe Telefonata serioze...

  Durrës, Durrës

  Recepsioniste

  Recepsioniste

  E lire

  Kerkohet recepsioniste hoteli. Kriteri kryesor njohja e gjuhes angleze, njohurit e gjuhes italiane u japim ava...

  Tiranë, Tiranë

  Kerkojme Kamarier dhe banakier

  Kerkojme Kamarier dhe banakier

  30000.00 Lek

  Kerkojme Kamarier turni darkes dhe banakier per paradite ,page dhe kushte pune shume te mira. Bar Radio ne Bll...

  Tiranë, Tiranë

  TREEHOUSE APARTAMENT, KARL GEGA, BULEVARDI I RI TIRANE MIREPRET KLIENTET

  TREEHOUSE APARTAMENT, KARL GEGA, BULEVARDI I RI TIRANE MIREPRET KLIENTET

  30.00 Euro €

  TREEHOUSE APARTMENT AIR BNB MIREPRET KLIENTET E SAJ TE HUAJ DHE VENDAS NE NJE AMBIENT TE RINOVUAR NE QENDER TE...

  Tiranë, Tiranë

  rrobaqepse

  rrobaqepse

  35000.00 Lek

  kerkoj rrobaqepse me eksperience cel:0693479770

  Tiranë, Tiranë