Ambient biznesi me qira në Velipojë

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Velipojë. Ambienti ndodhet ne vijën e parë tek pallatet Fishta. Ka sipërfaqe 65 m² dhe ofron pamje nga deti. Ambienti është i shtruar në pllaka dhe ofron gjithashtu një dhomë dhe një banjo. Dhoma është e pajisur nga krevatë dhe banjoja ...

3000.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Zyra e biznese  

  14/06/2019   

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Velipojë.

Ambienti ndodhet ne vijën e parë tek pallatet Fishta.

Ka sipërfaqe 65 m² dhe ofron pamje nga deti.

Ambienti është i shtruar në pllaka dhe ofron gjithashtu një dhomë dhe një banjo.

Dhoma është e pajisur nga krevatë dhe banjoja është e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera