Vilë 3-katëshe me qira në Pedonale

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë. Objekti ndahet në këtë mënyrë: Kati i parë: në të cilin ndodhet lokali, ka të gjitha pajisjet e nevojshme me një arredim mjaft të këndshëm dhe të rehatshëm. Kati i dy...

1500.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Shtëpi e vila  

  23/08/2019   

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë.

Objekti ndahet në këtë mënyrë:

Kati i parë: në të cilin ndodhet lokali, ka të gjitha pajisjet e nevojshme me një arredim mjaft të këndshëm dhe të rehatshëm.

Kati i dytë: është ambjent për banim që ofron: -një sallon,

-një kuzhinë,

-tre dhoma gjumi, të shtruara me parket

-dy banjo, të kompletuara

Ofrohet me qira i mobiluar.

Kati i tretë: është bosh, papafingo.

ÇMIMI: 1500 €/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera