Shtëpi private për shitje në Xhabiej

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2 katëshe të ndodhur në Xhabiej. Prona ka sipërfaqe totale150m² nga ku 100m² është ndërtim dhe 50m² është oborr. Shtëpia ofron: – dy sallone – 2 kuzhina – dy dhoma gjumi matrimoniale – dy dhoma gjumi – dy banjo – një papafingo – ballkon – verandë. ...

145000.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Shtëpi e vila  

  03/09/2019   

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2 katëshe të ndodhur në Xhabiej.

Prona ka sipërfaqe totale150m² nga ku 100m² është ndërtim dhe 50m² është oborr.

Shtëpia ofron: – dy sallone

– 2 kuzhina

– dy dhoma gjumi matrimoniale

– dy dhoma gjumi

– dy banjo

– një papafingo

– ballkon

– verandë.

ÇMIMI: 145’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ?+355676666765 ose ?+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje