Shtëpi private në shitje tek lagjja "Mark Lula"

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tri-katëshe me një sipërfaqe ndërtimi 156 m², e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 800 m², me vendndodhje në lagjen “Mark Lula” në Shkodër. Shtëpia shitet e mobiluar dhe përbëhet nga: ✅ Kati i I: – 2 dhoma gjumi – sallon + kuzhinë – banjo – korido...

120000.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Shtëpi e vila  

  03/08/2019   

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tri-katëshe me një sipërfaqe ndërtimi 156 m², e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 800 m², me vendndodhje në lagjen “Mark Lula” në Shkodër.

Shtëpia shitet e mobiluar dhe përbëhet nga:

✅ Kati i I:

– 2 dhoma gjumi

– sallon + kuzhinë

– banjo

– koridor

– verandë

✅ Kati i II:

– 2 dhoma gjumi

– banjo

– koridor

– ballkon

✅Kati i III përbëhet nga papafingo.

Ofron gjithashtu një hyrje e cila përbëhet nga salloni, një dhomë gjumi dhe një banjo.

Gjithashtu dhe një dyqan e gatshme për t’u shfrytëzuar për biznes.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje