Shtëpi private në shitje në Rus

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe me një sipërfaqe 430 m² (nga kjo 320 m² janë oborr, ndërsa banimi 220 m² të dy katet), me adresë: lagjja “Rus”, te shkolla 9-vjeçare “10 Korriku”. ✅Kati i I përbëhet nga: – Sallon + kuzhinë. – Dhomë gjumi. – Koridor. – Një banjo. ✅Kati i II përbëhe...

180000.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Shtëpi e vila  

  28/08/2019   

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe me një sipërfaqe 430 m² (nga kjo 320 m² janë oborr, ndërsa banimi 220 m² të dy katet), me adresë: lagjja “Rus”, te shkolla 9-vjeçare “10 Korriku”.

✅Kati i I përbëhet nga:

– Sallon + kuzhinë.

– Dhomë gjumi.

– Koridor.

– Një banjo.

✅Kati i II përbëhet nga:

– Dhomë gjumi matrimoniale.

– Dhomë gjumi.

– Verandë.

– Koridor.

– Banjo.

✔Cilësitë e vilës:

– Vila është një ndërtesë e re, e ndërtuar në vitin 2014.

– Zotëron një oborr me hapësirë të madhe dhe është shumë relaksuese.

– Ka një pus tradicional funksional.

– Pemë frutore të ndryshme.

– Në oborr ndodhet një ndërtesë (e re) prej 26m² e cila mund të përdoret për funksione të ndryshme.

– Shtëpia është e shtruar e gjitha me pllaka, ndërsa dritaret janë dopio xham dhe me grila të jashtme të cilat shërbejnë për izolimin e zhurmave dhe gjithashtu të temperaturës.

– Ndodhet në një zonë të qetë dhe me dalje në rrugën kryesore.

– Ka shkallë e jashtme për t’u ngjitur në katin e dytë.

– Shtëpia ka 2 sisteme ngrohje.

a) Sistem ngrohje me kondicioner që

ndodhen në çdo dhomë.

b) Sistem ngrohje me kaldajë.

– Shtëpia ofrohet në shitje me gjithë orenditë shtëpiake të cilat janë në gjendje shumë të mirë.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje