Shtëpi private në shitje në Bahçallëk

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private në Bahçallëk, Shtëpia është një ndërtesë e re dy-katëshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (kati i parë, kati i dytë dhe oborri). Kati I që mund të përdoret si garazh ose magazinë. Kati II banues përfshin: – dhomë ndenjeje + kuzhinë – dy dhoma gj...

77000.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Shtëpi e vila  

  20/08/2019   

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private në Bahçallëk,

Shtëpia është një ndërtesë e re dy-katëshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (kati i parë, kati i dytë dhe oborri).

Kati I që mund të përdoret si garazh ose magazinë.

Kati II banues përfshin:

– dhomë ndenjeje + kuzhinë

– dy dhoma gjumi

– ballkon

– koridor i bollshëm.

Ka tarracë të izoluar për mbrojtje ndaj lagështirës.

Është mjaft e përshtatshme, pasi ndodhet larg smogut dhe zhurmave.

Ndodhet në një lagje të banuar nga familjarë.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje