Shtepi private 2+1 ne shitje tek “Ura Dervishbeg”

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese te Ura Dervishbeg. Hyrja ka nje siperfaqe totale prej 130 m² ku 70m² jane ndertim dhe 60m² oborr. Hyrja ndahet respektivisht ne: – Sallon + Kuzhine – 2 dhoma – Banjo Cilesi te tjera te kesaj prone: – Ndod...

60000.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Shtëpi e vila  

  26/07/2019   

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese te Ura Dervishbeg.

Hyrja ka nje siperfaqe totale prej 130 m² ku 70m² jane ndertim dhe 60m² oborr.

Hyrja ndahet respektivisht ne:

– Sallon + Kuzhine

– 2 dhoma

– Banjo

Cilesi te tjera te kesaj prone:

– Ndodhet ne nje zone mjaft te qete,e pershtatshme per familjare.

– Eshte rikonstruktuar vitet e fundit.

– E shtruar e gjitha ne pllake.

– Banjo e re me te gjitha hidrosanitaret.

– Dyert e brendshme prej druri.

– Dritaret dopio-xham.

– Oborr te bollshem per parkimin e nje automjeti.

– E pajisur me hipoteke.

CMIMI 60’000 €

———————————————

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355676666765 ose +355 22 247570

gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje