Shitet Vila 3 kateshe Vlore tek ish blloku vilave

Shitet Vila 3 kateshe Vlore tek ish blloku vilave Siperfaqja totale e viles eshte 320m2 Siperfaqja e bazes se viles eshte 100m2 E zhvilluar ne 3 kate me 2 apartamente Çdo kat ne perberjen e tij ka: Kati -1 > depo prej 20m2 Kati 0 Ka 1 dhome ndenje, 1 kuzhine 1 banjo Kati 1 Ka 1 dhom gjumi matrimo...

550000.00 Euro €

  Vlorë, Vlorë, Shqiperi  

  Shtëpi e vila  

  12/10/2019   

Shitet Vila 3 kateshe Vlore tek ish blloku vilave
Siperfaqja totale e viles eshte 320m2
Siperfaqja e bazes se viles eshte 100m2
E zhvilluar ne 3 kate me 2 apartamente
Çdo kat ne perberjen e tij ka:
Kati -1 > depo prej 20m2
Kati 0
Ka 1 dhome ndenje, 1 kuzhine
1 banjo
Kati 1
Ka 1 dhom gjumi matrimoniale me ballkon
1 dhom gjumi femijesh me 2 shtreter
1 banjo
Kati 2
ka 1 dhome gjumi me 2 shtreter me ballkon
tarrace te shfrytezueshme te mbuluar.
Vila eshte e mobiluar dhe e kompletuar me te gjitha pajisjet.
Ka dhe 2 vende parkimi
#ADRESA:ish blloku vilave, Rruga Dhimiter Konomi.
Çmimi: €550.000

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje