Shitet shtepi private ne lagjen Mark Lula

Sun Real Estate ofron për shitje një shtepi private ne lagjen Mark Lula.Shtepia ka sipërfaqe 800 m² truall dhe 156 m² ndertim. Përbëhet nga: – sallon+aneks – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo –papafingo - dhe oborr te mjaftueshem per parking.Ka gjithashtu te ndertuar nje dyqan dhe nje hyrje tjete...

120000.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Shtëpi e vila  

  18/11/2019   

Sun Real Estate ofron për shitje një shtepi private ne lagjen Mark Lula.Shtepia ka sipërfaqe 800 m² truall dhe 156 m² ndertim. Përbëhet nga: – sallon+aneks – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo –papafingo - dhe oborr te mjaftueshem per parking.Ka gjithashtu te ndertuar nje dyqan dhe nje hyrje tjeter dhe eshte dy kate e gjysem . Cilësitë e shtepise jane: – është i shtruar me pllakë – dritare duralumini -ka kondicioner. Shtepia ofrohet në shitje i mobiluar.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje