Jepet me qera vile tre kateshe ne 'Komune te Parisit'

Jepet me qera vile tre kateshe me siperfaqe totale ndertimi 570m2 ne 'Komune te Parisit'. Vila eshte e organizuar ne katin e pare ne nje sallon me oxhak funksional, ambient te vecuar gatimi dhe ngrenieje, ne katin e dyte ndodhen kater dhoma gjumi dhe tre tualete. Kati i trete i viles eshte papafingo...

1500.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Shtëpi e vila  

  14/01/2020   

Jepet me qera vile tre kateshe me siperfaqe totale ndertimi 570m2 ne 'Komune te Parisit'. Vila eshte e organizuar ne katin e pare ne nje sallon me oxhak funksional, ambient te vecuar gatimi dhe ngrenieje, ne katin e dyte ndodhen kater dhoma gjumi dhe tre tualete. Kati i trete i viles eshte papafingo me nje pjese verande. Vila eshte rinovuar para pak kohesh dhe orendite jane te reja, por mund te shtohen apo te hiqen sipas deshires se klientit. Ka nje siperfaqe te jashtme prej 150m2, dhe nje post parkimi. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te kerkuara te Tiranes. Eshte e disponueshme per banim ose zyra, dhe ne cmim nuk pershihet 15%. Per me shume informacion, ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera