Jepet me qera vile dy kateshe tek ‘Pazari i Ri’

Ne Zonen e Pazarit te Ri jepet me qira vile dy kateshe . Vila eshte e gjitha me nje siperfaqe prej 150 m2 te ndara ne 75m2 per cdo kat me nje ambient te gjelberuar edhe e rrethuar. Zona e Pazarit te Ri nje nga zonat me te preferuara te Tiranes me nje zhvillim uniform, me infrastrukture te permiresua...

1000.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Shtëpi e vila  

  19/08/2019   

Ne Zonen e Pazarit te Ri jepet me qira vile dy kateshe . Vila eshte e gjitha me nje siperfaqe prej 150 m2 te ndara ne 75m2 per cdo kat me nje ambient te gjelberuar edhe e rrethuar. Zona e Pazarit te Ri nje nga zonat me te preferuara te Tiranes me nje zhvillim uniform, me infrastrukture te permiresuar, me sherbime e facilitete per nje jete komode. Vila ndodhet ne afersi te rruges e vendosur ne nje lagje tipike me ndertesa te uleta ne nje lagje te qete te Tiranes me akses shume te mire me rrugen kryesore te unazes dhe te menjehershem ne sheshin e pazarit te ri . Vila ka oborr te bollshem, ofron mundesine parkimit per disa automjete dhe nje garazh te mbyllur, I cili mund te sherbeje edhe edhe si vend magazinimi . Ndertimi eshte cilesor dhe shume funksional. Perbehet nga 3 dhoma , soxhorno dhe 2 tualete te rikonstruktuar ne cdo kat . Vila ofrohet totalisht e mobiluar . Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni +355694020500!

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje