JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK ‘9 KATESHET’

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe totale 112m2 tek ‘9 Kateshet’, ne qender te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, ambient gatimi, dy tualete dhe nje ballkon. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje garazh. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri. Per me shume in...

450.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Shtëpi e vila  

  03/10/2019   

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe totale 112m2 tek ‘9 Kateshet’, ne qender te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, ambient gatimi, dy tualete dhe nje ballkon. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje garazh. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri. Per me shume informacion, ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera