Hyrje 2+1 me qira, te Spitalet

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në kat të parë të një shtëpie private. Banesa ka një sipërfaqe prej 85 m² dhe ndodhet te Spitalet. Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo me të gjitha hidrosanitaret cilësore, vaskë me hidromasazh dhe dy ballkone. Ka 3 kondicionerë, termoizolim dhe kapotë të...

320.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Shtëpi e vila  

  30/07/2019   

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në kat të parë të një shtëpie private.

Banesa ka një sipërfaqe prej 85 m² dhe ndodhet te Spitalet.

Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo me të gjitha hidrosanitaret cilësore, vaskë me hidromasazh dhe dy ballkone.

Ka 3 kondicionerë, termoizolim dhe kapotë të jashtme.

Është e pajisur edhe me sistem alarmi dhe ka oborr. Hyrja jepet me qira e mobiluar.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera