Dhoma plazhi Sarande , 4 minuta larg detit.

Situated in Sarandë, Apartments offers accommodation with a balcony and free WiFi. Featuring a kitchen with a fridge, TV, desk and a seating area with a sofa. There is a fully equipped private bathroom with bath or shower . Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte ...

25.00 Euro €

  Sarandë, Vlorë, Shqiperi  

  Shtëpi e vila  

  16/06/2019   

Situated in Sarandë, Apartments offers accommodation with a balcony and free WiFi. Featuring a kitchen with a fridge, TV, desk and a seating area with a sofa. There is a fully equipped private bathroom with bath or shower .
Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne.
Ofrojm wifi kondicioner, kuzhine .Apartamentet ndodhen 4 minuta larg plazhit dhe shetitores se qytetit
Cmimet variojne nga 20 euro - 40 euro
Cel. : 00355692470310

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Kërkoj

Tipi i kontrates: Qera