SHITET/JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 NE QENDER TE TIRANES

Shitet me cmim okazion apartament 3+1 prane rruges ‘Myslym Shyri’ ne qender te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ambjent gatimi, tre dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, dhe i shtruar me parket cilesor. Ndodhet ne katin e katert por j...

125000.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  21/08/2019   

Shitet me cmim okazion apartament 3+1 prane rruges ‘Myslym Shyri’ ne qender te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ambjent gatimi, tre dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, dhe i shtruar me parket cilesor. Ndodhet ne katin e katert por jo te fundit te nje pallati ekzistues me tulle, te investuar se fundmi. Apartamenti shitet ose jepet me qera. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355683863443

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje