Shitet apartament 3+1 tek ‘Stadiumi Dinamo’

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 117m2 prane ‘Stadiumit Dinamo’. Eshte i organizuar ne nje sallon , ambient gatimi dhe ngrenie te vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje ballkon. Disponon nje post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne nje nga zonat m...

135000.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  24/09/2019   

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 117m2 prane ‘Stadiumit Dinamo’. Eshte i organizuar ne nje sallon , ambient gatimi dhe ngrenie te vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje ballkon. Disponon nje post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone, kontaktoni ne numrin +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje