Shitet apartament 3+1 tek 'Kopeshti Botanik'

Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe totale prej 163 m2 tek 'Kopeshti Botanik'. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi te ri, te mireadministruar, buze rruge. Apartamenti disponon dokumen...

168000.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  10/10/2019   

Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe totale prej 163 m2 tek 'Kopeshti Botanik'. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi te ri, te mireadministruar, buze rruge. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera