SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK ‘STADIUMI DINAMO’

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 95m2 prane ‘Stadiumit Dinamo’. Eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete (njeri me ajrosje natyrale) .Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mire administruar, ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Ka orjentim jug-pere...

110000.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  10/08/2019   

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 95m2 prane ‘Stadiumit Dinamo’. Eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete (njeri me ajrosje natyrale) .Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mire administruar, ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Ka orjentim jug-perendim. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje