Shitet apartament 2+1+2 tek 'Liqeni i Thate'

Shitet apartament 2+1+2 me nje siperfaqe totale prej 105m2 tek 'Liqeni i Thate'. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri, te mireadministruar, buze rruge. Apartamenti disponon dokumentaci...

110000.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  08/11/2019   

Shitet apartament 2+1+2 me nje siperfaqe totale prej 105m2 tek 'Liqeni i Thate'. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri, te mireadministruar, buze rruge. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera