SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE PALLATIT ME SHIGJETA

Shitet apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe totale 101.6m2 prane ‘Pallatit me Shigjeta’. Apartamenti orientohet nga jug-perendimi, orientim i cili i mundeson apartamentit ndricim dhe ngrohje natyrale gjate dites. Organizohet ne nje sallon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti komunikon me shk...

83500.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  09/10/2019   

Shitet apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe totale 101.6m2 prane ‘Pallatit me Shigjeta’. Apartamenti orientohet nga jug-perendimi, orientim i cili i mundeson apartamentit ndricim dhe ngrohje natyrale gjate dites. Organizohet ne nje sallon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti komunikon me shkalle me veranden me siperfaqe rreth 60 m2 e cila eshte pjese e apartamentit dhe mund te perdoret per qellime te ndryshme. Zona ofron te gjithe infrastrukturen e nevojshme per nje jetese komode si: shkolla, kopshte, qendra shendetesore etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje