Shitet apartament 2+1+2 prane Hipotekes

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 121m2 prane Hipotekes. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 12, ne nje nga komplekset me te mira te zones. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te ...

133000.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  03/01/2020   

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 121m2 prane Hipotekes. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 12, ne nje nga komplekset me te mira te zones. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje