Shitet apartament 2+1+2 ne Astir.

Shitet apartament 2+1+2 prane viles L ne Astir me siperfaqe totale 83m2. Eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka ndricim natyral gjate gjithe dites, eshte i pabanuar me pare dhe ndodhet ne katin e 7. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipote...

63000.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  18/07/2019   

Shitet apartament 2+1+2 prane viles L ne Astir me siperfaqe totale 83m2. Eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka ndricim natyral gjate gjithe dites, eshte i pabanuar me pare dhe ndodhet ne katin e 7. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor ! Per me teper informacion ose per vizita ne prone kontaktoni ne +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Kërkoj

Tipi i kontrates: Qera