Shitet apartament 2+1 tek 'Stadiumi Dinamo'

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 94m2 tek 'Stadiumi Dinamo'. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te mireadministruar ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Per me shume informacion o...

160000.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  14/01/2020   

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 94m2 tek 'Stadiumi Dinamo'. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri te mireadministruar ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje