Shitet apartament 2+1 prane Kopshtit Zoologjik.

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 100m2 prane Kopshtit Zoologjik. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri te mireadministruar ne nje zone te qete, dhe te kerkuar. Dispo...

110000.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  24/09/2019   

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 100m2 prane Kopshtit Zoologjik. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri te mireadministruar ne nje zone te qete, dhe te kerkuar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje