Shitet apartament 2+1 ne Bulevardin Barjam Curri.

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 90 m2. Eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati me punime cilesore. Orientim jug-perendim, ne apartament jane bere punime extra dhe eshte sapo i mobiluar. Ka kondic...

130000.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  14/01/2020   

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 90 m2. Eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati me punime cilesore. Orientim jug-perendim, ne apartament jane bere punime extra dhe eshte sapo i mobiluar. Ka kondicionere ne cdo ambient, grila persiane, eshte i investuar me dritare dopioxham. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ndodhet tek Blv.Bajram Curri, perballe Universitetit Europiane. Aktualisht eshte i dhene me qera 400 euro/muaj. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje