SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ‘RRUGA E ELBASANIT’

Shitet apartament 1+1 tek ‘Rruga e Elbasanit’. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 58m2, ndodhet ne nje pallat ekzistues. Organizohet nga nje sallon, ambient gatimi, dhome gjumi, nje ambient i pershtatur si dhome gjumi per femije dhe nje tualet. Shitet pjeserisht i mobiluar. Ndodhet shume prane rruges...

60000.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  24/07/2019   

Shitet apartament 1+1 tek ‘Rruga e Elbasanit’. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 58m2, ndodhet ne nje pallat ekzistues. Organizohet nga nje sallon, ambient gatimi, dhome gjumi, nje ambient i pershtatur si dhome gjumi per femije dhe nje tualet. Shitet pjeserisht i mobiluar. Ndodhet shume prane rruges kryesore. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje