Shitet apartament 1+1 tek 'Komuna e Parisit'

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 78m2 tek 'Komuna e Parisit'. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri me punime cilesore. Apartamenti shitet bosh. Disponon dokumentacion te rregullt h...

93600.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  14/01/2020   

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 78m2 tek 'Komuna e Parisit'. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri me punime cilesore. Apartamenti shitet bosh. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje