Shitet apartament 1+1 prane shkolles 'Vasil Shanto'.

Shitet apartamet 1+1 me siperfaqe 66m2 prane shkolles "Vasil Shanto". Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues dhe eshte i organizuar nga nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i restauruar, dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne...

73000.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  09/09/2019   

Shitet apartamet 1+1 me siperfaqe 66m2 prane shkolles "Vasil Shanto". Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues dhe eshte i organizuar nga nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i restauruar, dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin +355694020500.!

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje