Shitet apartament 1+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta

Shitet apartamet 1+1 me siperfaqe 64m2 tek Bulvardi Gjergj Fishta, Vasil Shanto. Eshte i organizuar nga nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te mireadministruar, eshte i restauruar, dhe ndodhet ne nje nga zonat ...

57000.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  09/09/2019   

Shitet apartamet 1+1 me siperfaqe 64m2 tek Bulvardi Gjergj Fishta, Vasil Shanto. Eshte i organizuar nga nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te mireadministruar, eshte i restauruar, dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin +355694020500!

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje