OKAZION: 14 Apartamente për shitje në Durrës.

Sun Real Estate ofron për shitje 14 apartamente të ndodhura tek Shkëmbi i Kavajës në Durrës. Apartamentet janë 2+1 kanë sipërfaqe 87 m² dhe përbëhen nga: - salloni - dy dhoma gjumi - banjo - ballkon. Të gjitha apartamentet janë të shtruara me pllakë, kanë dritare duralumini të pajisura me grila. Apa...

390.00 Euro €

  Durrës, Durrës, Shqiperi  

  Apartamente  

  09/07/2019   

Sun Real Estate ofron për shitje 14 apartamente të ndodhura tek Shkëmbi i Kavajës në Durrës.

Apartamentet janë 2+1 kanë sipërfaqe 87 m² dhe përbëhen nga: - salloni

- dy dhoma gjumi

- banjo

- ballkon.

Të gjitha apartamentet janë të shtruara me pllakë, kanë dritare duralumini të pajisura me grila.

Apartamenti është i ri dhe i pajisur me ashensor.

Vendndodhja e apartamentit ofron qetësi dhe pamje të mrekullueshme të detit.

Apartamentet ofrohen për shitje bosh.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje