Jepet me qera super apartament 3+1

Jepet me qera super apartament 3+1 me siperfaqe totale 220m2 ne nje vile luksoze, shume prane 'Rruges se Elbasanit'. Ambienti eshte i organizuar ne nje sallon te madh me oxhak funksional, ambient gatimi dhe ngrenie te vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete. Ne vile jane bere investime cilesore si siste...

1500.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  14/01/2020   

Jepet me qera super apartament 3+1 me siperfaqe totale 220m2 ne nje vile luksoze, shume prane 'Rruges se Elbasanit'. Ambienti eshte i organizuar ne nje sallon te madh me oxhak funksional, ambient gatimi dhe ngrenie te vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete. Ne vile jane bere investime cilesore si sistem kapot, sistem chiller, parket druri, shkallet jane te shtruara me granit. Ne cmim perfshihet edhe parkimi. Ndertimi ndodhet shume prane qendres se Tiranes, dhe perseri ju ofron qetesine dhe gjelberimin per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera