Jepet me qera super apartament 3+1+2 tek 'Komuna e Parisit'

Jepet me qera super apartament 3+1 me siperfaqe totale 164m2 tek 'Komuna e Parisit'. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi te vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i investuar. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

1500.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  08/01/2020   

Jepet me qera super apartament 3+1 me siperfaqe totale 164m2 tek 'Komuna e Parisit'. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi te vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i investuar. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati me punime cilesore dhe shume mire te administruar. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera