JEPET ME QERA DITORE APARTAMENT 1+1 TEK ‘NOBIS’

Jepet me qera ditore apartament 1+1 tek Nobis. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ambient ngrenie, nje dhome gjumi, nje tualet, nje depo, dhe nje ballkon. Eshte i mobiluar me cdo pajisje te nevojshme. Cmimi 20 euro/nata. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni n...

20.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  13/08/2019   

Jepet me qera ditore apartament 1+1 tek Nobis. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ambient ngrenie, nje dhome gjumi, nje tualet, nje depo, dhe nje ballkon. Eshte i mobiluar me cdo pajisje te nevojshme. Cmimi 20 euro/nata. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera