Jepet me qera apartament 3+1 tek ‘Stadiumi Dinamo’

Jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe totale 117m2 prane ‘Stadiumit Dinamo’. Eshte i organizuar ne nje sallon , ambient gatimi dhe ngrenie te vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje ballkon. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe disponon nje post parkimi te perfshire ne cmim. Apartame...

Controlla con il venditore

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  10/09/2019   

Jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe totale 117m2 prane ‘Stadiumit Dinamo’. Eshte i organizuar ne nje sallon , ambient gatimi dhe ngrenie te vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje ballkon. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe disponon nje post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone, kontaktoni ne numrin +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje